KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10313385
nr 1031 3385
Blandteknik
signerad, -34, Stockholmsmotiv, motivet: 29x39
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 april 2016
kl 20:35:16
150 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr